Stříbrný prsten Fiorella, květ s kubickou zirkonií Preciosa
Kód: 5472 70Související produkty
Detailní popis produktu
Záře, která přitahuje
Stříbrný prsten Fiorella ve tvaru rozkvetlého květu o rozměrech 22 × 21 mm působí jako fascinující souhra světla a detailu – každý jeho lístek je posetý třpytivými kameny kubické zirkonie, které vytvářejí až hypnotický lesk. Jeho záře je tak podmanivá, že by se na něj včely slétly, jako by v něm našly ten nejvzácnější nektar. Šperk přitahuje pohledy svou jemností i výrazem a na kůži doslova ožívá.
Prsten má univerzální velikost 53–56 a je možné jej nastavit jednoduchým roztažením kroužku prstenu. Nastavení prstenu provádějte prosím s opatrností, ideálně pouze jednou. Při časté manipulaci je zde riziko prasknutí kovodílu a takový prsten nebude uznán jako reklamace. Konec kroužku prstenu je elegantně schován pod květem.
Proč si pořídit nebo darovat tento prsten?
- Harmonická kombinace kubické zirkonie a zušlechtěného stříbra
- Vhodný dárek pro ženy, kterým chcete vyjádřit náklonnost, lásku
- Šperk na party a do společnosti
Preciosa je ryze česká společnost, která na trhu působí více než 75 let. Preciosa je pokračovatelem vynikající tradice sklářství v severních Čechách. V současné době patří k světovým výrobcům českého křišťálu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské prsteny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595050194196 |
| Barva: | krystal/bílá, modrá, žlutá |
| Osazení: | kubická zirkonie Preciosa |
| Materiál: | rhodiované stříbro 925/1000 |
| Rozměry: | 22 × 21 mm |
| Velikost prstenu: | univerzální 53-56 mm |
| Váha Ag: | 5,8 g |
| Balení: | dárková krabička s logem |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Preciosa Beauty, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Průmyslová 1872/18 466 01 Jablonec nad Nisou Česká Republika |
| E-mail : | eshop@preciosa-eshop.com |
