Stříbrný náhrdelník Majestic s kubickou zirkonií Preciosa, bílý
Kód: 5450 00Související produkty
Detailní popis produktu
Majestic – ztělesnění elegance a luxusu
Objevte stříbrný design Majestic, kde se snoubí mistrovská práce s okouzlujícím třpytem. Tento výrazný stříbrný náhrdelník je osazen dokonale broušenými kameny z kubické zirkonie v bílé barvě.
Náhrdelník Majestic je navržen tak, aby okamžitě upoutal pozornost a dodal každému outfitu nádech sofistikovanosti. Precizní zpracování a brilantní lesk kamenů vytvářejí efekt skutečného luxusu, který podtrhne Vaši jedinečnost při každé příležitosti.
Náhrdelník měří 42 cm a je doplněn o 7 cm dlouhou adjustu, která Vám umožní upravit délku náhrdelníku dle potřeby.
Proč si pořídit nebo darovat tento náhrdelník?
- Harmonická kombinace kubické zirkonie a zušlechtěného stříbra
- Náhrdelník na party i do společnosti
- Vhodný dárek pro ženy k významným událostem a výročím
Preciosa je ryze česká společnost, která na trhu působí více než 75 let. Preciosa je pokračovatelem vynikající tradice sklářství v severních Čechách. V současné době patří k světovým výrobcům českého křišťálu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské náhrdelníky a přívěsky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595050193960 |
| Barva: | krystal/bílá |
| Osazení: | kubická zirkonie Preciosa |
| Materiál: | rhodiované stříbro 925/1000 |
| Rozměry: | 19 mm |
| Váha Ag: | 12,3 g |
| Délka řetízku: | 42 + 7 cm adjusta |
| Balení: | dárková krabička s logem |
Majestic
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Preciosa Beauty, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Průmyslová 1872/18 466 01 Jablonec nad Nisou Česká Republika |
| E-mail : | eshop@preciosa-eshop.com |
