Stříbrné náušnice Primavera s říční perlou a kubickou zirkonií Preciosa
Kód: 5475 01Související produkty
Detailní popis produktu
Primavera – když krása rozkvétá
Stříbrné náušnice Primavera rozkvétají jemnou krásou bílé říční perly, která působí čistě a něžně. Okolo ní se třpytí drobné kameny kubické zirkonie, připomínající kapky rosy zachycené na okvětních lístcích. Lehký, elegantní a romantický kousek, který rozzáří každý okamžik i pohled.
Puzetové zapínání dodává náušnicím jemný, sofistikovaný charakter a bezpečné uchycení.
Jako každé dílo přírody jsou i perly proměnlivé a mohou se navzájem odlišovat svým zbarvením, tvarem i strukturou povrchu.
Proč si pořídit nebo darovat tyto náušnice?
- Harmonická kombinace zušlechtěného stříbra, kubické zirkonie a pravé říční perly
- Elegantní design
- Vhodný dárek pro ženy k významným událostem, výročím
- Náušnice do společnosti i na denní nošení
Preciosa je ryze česká společnost, která na trhu působí více než 75 let. Preciosa je pokračovatelem vynikající tradice sklářství v severních Čechách. V současné době patří k světovým výrobcům českého křišťálu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595050194004 |
| Barva: | krystal/bílá |
| Osazení: | kubická zirkonie Preciosa, pravá říční perla |
| Materiál: | rhodiované stříbro 925/1000 |
| Motiv: | perly |
| Rozměry: | 13 × 14 mm |
| Velikost říční perly: | 7 mm |
| Váha Ag: | 1,7 g |
| Zapínání: | puzetové |
| Balení: | dárková krabička s logem |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Preciosa Beauty, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Průmyslová 1872/18 466 01 Jablonec nad Nisou Česká Republika |
| E-mail : | eshop@preciosa-eshop.com |
