Náhrdelník z chirurgické oceli Chiara s perlemi z českého křišťálu Preciosa, sv. safír AB
Kód: 7508 58Související produkty
Detailní popis produktu
Jiskra, která vás rozzáří
Jemný design šperků Chiara působí jako zachycená kapka světla – řada třpytivých broušených perlí z českého křišťálu Preciosa vytváří něžnou hru odlesků v modrých tónech. Speciální pokovení dodává perlím jedinečný třpyt. Design je lehký, hravý a přitom elegantní, jako drobný detail, který dokáže rozzářit celý outfit. Chirurgická ocel dodává šperku čistotu i odolnost, takže si jeho kouzlo užijete každý den.
Náhrdelník měří 48 cm a je doplněn o 7 cm adjustu, která umožní upravit délku šperku dle potřeby. Adjusta je na konci dekorována broušeným křišťálovým kamenem Preciosa.
Proč si pořídit nebo darovat tento náhrdelník?
- Harmonická kombinace chirurgické oceli a broušených perlí z českého křišťálu Preciosa
- Elegantní doplněk ke každému outfitu
- Šperk do společnosti i na každodenní nošení
Preciosa je ryze česká společnost, která na trhu působí více než 75 let. Preciosa je pokračovatelem vynikající tradice sklářství v severních Čechách. V současné době patří k světovým výrobcům českého křišťálu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské náhrdelníky a přívěsky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595050193915 |
| Barva: | modrá |
| Osazení: | český křišťál Preciosa |
| Materiál: | chirurgická ocel |
| Rozměr: | 35 × 5 mm |
| Šířka: | 5 mm |
| Délka: | 48 + 7 cm adjusta |
| Balení: | dárková krabička s logem |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Preciosa Beauty, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Průmyslová 1872/18 466 01 Jablonec nad Nisou Česká Republika |
| E-mail : | eshop@preciosa-eshop.com |
